Loader

Zelený čaj na hubnutí

Autor : | Bez komentáře | On : 23. 10. 2019 | Kategorie : Čaje, Hubnutí

Zelený čaj

Pokud patříte ke skupině lidí, kteří si bez čaje neumí představit den, rozhodně byste měli zařadit kvalitní zelený čaj.Dnes se dozvíte, proč a jaké hlavní výhodypití zeleného čaje.

 

Rychleji zhubnete

Asi nejvíce lidí zaujme, že pití zeleného čaje napomáhá hubnutí. V dnešní době, kdy se řeší zdravé stravování, každý zkouší všemožné diety je dobré připomenout, že sice zelený čaj může pomoci s hubnutím, ale v případě, že máte rozumně nastavený jídelníček a do svého dne jste zařadili pohyb, pomoci může i obyčejná chůze.  Zelený čaj pak zvyšuje redukci tuků, působí termogenicky a napomáhá zrychlení metabolismu. Právě o zrychlení metabolismu většina z nás usiluje, jedná se o množství spálených kalorií během dne bez cílené aktivity.

Bude se cítit plni energie

Hrnek kvalitního zeleného čaje obsahuje mezi 35mg – 80mg kofeinu, například u kávy se pohybuje kofein mezi 100mg – 400mg, takže vypití zeleného čaje Vás nastartuje, je dobré využívat například ve večerních hodinách, kdy se nedoporučuje pití kávy, která poté snižuje kvalitu Vašeho spánku.

Rozhodně Vás potěší, že zelený čaj podporuje funkci mozku a zlepšuje paměť.

 

Pomůže Vám překonat první podzimní dny ve zdraví

A s přicházející zimou Vám pomůže bojovat proti nachlazení, protože pití zeleného čaje podporuje imunitu, eliminuje bakterie a potlačuje virusy. Dále zabraňuje infekcím a redukuje streptokoky.

Budete zdravější

Celkově zelený čaj zlepšuje kvalitu Vašeho života, podporuje dlouhý život a zdravotní kondici. Může i snížit riziko rakoviny až o 20 – 40%.

Proto neváhejte a hurá do nejbližší čajovny nebo obchodu s kvalitním čajem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *